Haberler : Duyurular

Profesyonel Arazi Ekip Çalışması

22.11.2019

Toprak altı görüntüleme cihazı ve Toprak altı görüntüleme radarları ile arazi ekip çalışması isteyenler,  Aziz Dedektör Bilişim Teknolojileri Mühendisleri ve profesyonel en gelişmiş yer altı görüntüleme radar ve cihazlarıyla, define olduğunu düşündüğünüz işaretli ve kayıtlı yerlerde özel ekip çalışması yapılmaktadır. Toprak altı görüntüleme cihazı ve radarlarıyla özel ekip çalışması  en detaylı şekilde ve titizlikle yapılarak toprak altından alınan veriler en iyi şekilde değerlendirilip filtre edildikten sonra  sonuçları sizlerle paylaşılmaktadır. Define ve hazine olduğunu düşündüğünüz yerlerde bulduğunuz işaretleri yorumlama çözüm üretme konusunda 1999 yılından beri edindiği tecrübelerini, işaret bilgilerini işaret çözümü ve yorumlaması konusunda sizlerle paylaşmaktadır.
 
Değerli kıymetli arkadaşlar ve defineye gönül veren hobi ve macera tutkunları toprak altı görüntüleme radarları ve yar altı görüntüleme cihazları hakkında çok fazla bilgi kirliliği söz konusudur. Bunların bazılarını sizleri bilgilendirme adına burada yazarak paylaşmak istedim. Belki bir kardeşimizi daha büyük zarar etmeden yardımcı olmuş olurum.  Büyük yalanların başında gelen uydu çekimi yalanıdır. Uydudan günümüzün teknolojisinde yerin 50 santim altını ve yapısını anlam ve tespit yapılabilme imkânı söz konusudur. Bu tespit şekli toprak altındaki özellikle taş yapılar ve dolgu yapıları yığma Tümülüsler, höyükler kuş bakışı bakıldığından daha iyi görünmektedir. Ancak kesinlikle daha derindeki yapıların tespiti mümkün değildir. Hele içindeki heykelleri ve altınları saymaları yok mu buda yalanları sıvaması olmaktadır. Yalanların tüy dikme olanı ise photoshop da hazırlanmış sözde toprak altında tespitini yaptıkları görüntüleri definecilere göndererek tam bir sahtekârlık sergilenmektedir. Tabi ki giriş kısmını ya da paranın tam yerini söylemeleri için birde sizlerden para almalarıdır, bu paralama olayı bazen 10.000 TL kadar çıkmaktadır. Tabi ki burada kimselerin farkında olmadığı başka önemli bir konu ise uydu çekimi yapılacak yerden konum istenmesi ve işaretlerin resimleri istenmesi, böylece gerçekten uydu meselesine inanmış olan defineci kardeşimin yerinde gerçekten bir şey olma ihtimali varsa bunu da işaretlerden az da olsa anlayanlar bakılmaya değer bir yer olduğunu anlarlar.
 
Böylece uydu çekimi yapıyoruz diyenler hem definecileri kandırıp paralarını alırken birde gönderilen konuma kendileri giderek çalışmalar yaptıkları görülmüştür.  Bu yazı 10 larca kişiyle konuşulduktan sonra teyit edilmiştir. Altın ve define araması yapan maceracı defineci kardeşlerim unutmayın ki dünyada arama ve araştırma yöntemleri günümüz teknolojisinde bellidir GPR radar sistemleri VLF Em frekans sistemli görüntüleme cihazları, Glometre ve magnometre sensörlü sistemlerdir. Bunların dışında 50 santim ile 4 metre arasında değişen parçanın büyüklüğüne göre farklı altın arama dedektörü bulunmaktadır. Alan tarama cihazları ise % 50 sağlıklı çalışmaktadır oda iyi bir kullanıcı ile sonuca gidilmektedir. Bizler AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ olarak arazi ekip çalışmasını çok titiz bir şekilde cihazları iyi kullanıcılar ve define işaretleri konusundaki bilgileri değerlendirdikten sonra araştırma ve çekimleri yapmaktayız. Tabii öncelikli olarak siz değerli müşterilerimizin görüntüleme yer altı radarları ya da ikinci el dedektör fiyatları ve modellerinin eğitimlerini sizlere verip sizlerin kendi yerlerinize bakmanızdır. Ancak bizden özel ekip çalışması isterseniz, çalışma yaptığımız bazı toprak altı görüntüleme cihazı markalarını isimleri şunlardır.
mağazamızda istediğiniz marka ve modeli ayrım yapmadan satın alabilir isterseniz kiralayabilirsiniz.

 
RAMA GPR Sistem, EMFAD 12 DS WL VLF Em Sistem, MARDUK AZ 7000 VLF Em sistem, LOZA GPR Sistem ZONT GPR Sistem, OKM EXP 4000 Glometre ve magnometre sistem,  CONRAD X4 Glometre ve magnometre sistem, OKM ROVER C2 Magnometre ve Glometre sistem, dedektör modelleri. Deephunter VLF Sistem, Lorenz z1 Pulse Sistem, A6 PLUS DETECTOR VLF Sistem, Garrett atx Pulse Sistem, Minelab gpx 5000 Pulse Sistem,  JEO FİNDER AZ PLUS Vlf sistem, Alan Tarama Cihazlarından, BİONİC AT 7 özel frekans devreli sistem, MARDUK Scanner  Sistem, evet saydıklarımız dünyada kendini kanıtlamış olan firmaların en iyi markaları ile çalışma yapılmaktadır, isteyenlere 70’e yakın farklı yeraltı görüntüleme cihazları, Define Arama Dedektörü modelleri ve alan tarama cihazlarından istediğinizi isterseniz satın alabilir, isterseniz 3 günlük haftalık yada aylık olarak sizlerde kiralama imkanına sahipsiniz. Daha geniş kapsamlı bilgi için Bağlarbaşı ÜSKÜDAR / İSTANBUL daki 2 katlı satış mağazamızda istediğiniz marka ve modeli ayrım yapmadan satın alabilir isterseniz kiralayabilirsiniz.