DİĞER SİTELERİMİZ


 

www.ugurgoldelektronik.com

Ikincieldedektor. ÜSKÜDARDAKİ MAGAZASINDA TS- K9 DEDEKTÖRÜ DİGER DEDEKTÖRLERLE KARŞILAŞTIRABİLİR VE DENEYEREK İSTER İKİNCİ EL OLARAK, İSTERSENİZ KİRALAYARAK ALABİLİRSİNİZ AYRINTILI BİLGİ İÇİN MÜSTERİ TEMSİLCİLERİYLE GÖRÜŞEBİLİRSİNİZ. 

altalt Neden iddialıyız.

Aslinda cihazin performansını gördüğünüzde bu sorunun cevabını direk anlayabilirsiniz. Yine de anlatmak gerekirse; teknolojinin sınırlarını zorlayarak üretilen bu cihazda dünyada bilinen her türlü dedektör teknolojisinin en yüksek performansli metodlari bir araya toplanarak kullanicisina her ortam ve arama sekli için kolaylık ve imkan sunmasidir. Daha da açmak gerekirse; cihazi açarak hemen arama yapabilmeniz, istediginiz metali arama ve istemediginiz metalleri de görmeme gibi bir çok özelligi hizmetinize sunarken, bu islemlerin tamamini ayni cihazda kullanabiliyorsunuz. Özelliklerine bakilacak olursa piyasada bulunan 3 cihazin ayri ayri sahip oldugu özelliklere cihazimiz tek basina sahip oldugu gibi performans bakimindan da rakiplerini geride birakmaktadir. Fiyat ve performans bakimindan ise rakipsizdir.

 

Cihazin Adi Neden TS - K9 ?  KİRALIK 350 TL İKİNCİ EL FİYATI 1.900 TL


altIsminden de anlasilacagi gibi cihazimiz narkotik ekiplerinin uyusturucu madde aramada kullandiklari Alman Kurdu K9 egitimli köpeklerinden almistir. Bunun nedeni K9 ona gösterilen (koklatilan) bir maddeyi çevrede bulunmasi halinde arayarak bulur. Cihazimiz K9 da ayni sekilde ona gösterdiginiz bir metal türüyle ayni, baska bir metal bulmasini istediginizde; sadece bu tür bir metalle karsilastiginda size uyari verecektir. Diger metalleri ise yok sayarak, burada bir metal var ancak sizin bana gösterdiginiz türden degil diyerek aramaya devam edecektir. Ya da cihaza bir metal okutarak bu metali görme, görsende bana uyari verme diyorsunuz. Bu durumda da cihaz bu metalle karsilasinca size herhangi bir uyari vermeyecektir. Ancak farkli türden bir metal ile karsilasirsa size uyari verecektir. Bu benzerlikten ötürü cihazimiza TS-K9 adi verilmistir.


3 Method Nedir?

METHOD 1

PULSE MODU : Cihazi açar açmaz pulse butonuna basarak ayrimli sekilde arama yapabilirsiniz. Toprak ayari yapmaniza gerek yok. Hem rakamsal degerler ile hem de grafiksel olarak sonuç verebilme.

METHOD 2

K9 MODU: Cihazi açtiktan sonra K9 butonuna basiyorsunuz ve bu modda aramayi düsündügünüz metali cihaza okutup K9 tusuna basiyorsunuz. Artik cihaz sadece cihaza gösterdiginiz türde metal görünce size uyari verecektir. Baska bir metal görünce ise sadece ready ledi sönerek bir metal gördügünü ancak sizin K9 a gösterdiginiz metalle ayni türden olmadigini belirtir ve sesli bir uyari vermez.

METHOD 3

VLF SISTEM: Toprak ayari yapilarak cihazi en üst performansla kullanabileceginiz gelistirilmis sistemdir. Bu modda ister genel arama ile her metali tespit edebilir, isterseniz bu metallerin ne tür metal olduklarini ayrim bölümü ile görebilirsiniz. Bu methodlarin disinda metal silme ve metal test modlari da bulunmaktadir. Bu modlar sayesinde mineralli bölgeleri cihaz yanilgisiz geçer ve bosa kazi yaptirmaz. Istemediginiz metaller için de bosa kazi yapmazsiniz.

Bu üç sistemin bir arada bulundugu tek cihaz olan TS-K9 ile dört farkli sekilde metal tespit ve ayrimi yapilabilmektedir.

Direk Arama Yapabilir mi?

Evet. Cihazimizla açtiktan hemen sonra tek tusa basarak ayrimli bir sekilde arama yapabilirsiniz. Hiçbir ayar yapmaniza gerek kalmadan arayabileceginiz gibi, dilerseniz en hassas sekilde kendiniz de ayar yapabilirsiniz.

 

altaltCihazi Olusturan Parçalar

1. Ana Gövde 
2. Bobin Saplari 
3. Arama Basligi 
4. Tasima Çantasi 
5. Ev sarj aparati. 
6. Araç Sarj Aleti.