DİĞER SİTELERİMİZ


 

www.ugurgoldelektronik.com

ikinci el dedektör okm rover c2İKİNCİ EL  DEDEKTÖR ROVER C2 DEDEKTÖR

İkinci El  Dedektör Rover C 2 Dünyadaki En İyi Sistemleri Siz Define Ve Hobi Tutkunlarına,Bir Dönümlük Arazideki Eğitim Ve Deneme Sahasındaki Yerin Altına Yapılmış Olan  Tünel Bağlantılı,Odalar,Değerli Ve Değersiz Metal Parçaları,Tamamen Arazi Şartlarına Aslına Uygun Yerinde Deneme Yapılmaktadır Rover C II Bilgi Sayarıyla Beraber Verilmektedir.

 ikinci el okm dedektör

 

İKİNCİ EL OKM ROVER C 2 , hedef alandaki anomalileri seçmeye yarayan elektromanyetik pulse methoduna dayanmaktadir. Böylece cihaz,dogal özellikler olan katman olusumlari,bosluklar, yeralti su seviyelerinin yani sira mezar yada gömülü objeleri ortaya çikarir.İKİNCİ EL  DEDEKTÖR OKM ROVER C II 2m derinlige nüfuz eden magnometreyle beraber ayrica,18 m derinlikteki objeleri bulabilecek tarama fonksiyonuna da sahiptir.

10 cm x 10 cm  den büyük ve 30 cm den derin objeleri ortaya çikarir.Somut sekilleri teshis etmek için kullanici,ölçüm isleminde çok dikkatli olmalidir.Bu yüzden cihaz düz olmayan degisken zeminlerde kullanim için çok müsayittir.


ikinci el dedektör rover c2  ikinci el rover c2  ikinci el dedektör


Bütünlesmis mikroislemci teknoloji zemin balans,derinlik ölçümü ve hafizada data saklama cihaz tarafindan otomatik olarak yapilmaktadir. 3 boyutlu grafik ile analiz edilen taranmis bölgenin degerlendirmesi bilgisayarda yapilir.İKİNCİ EL  DEDEKTÖR ROVER C2


ikinci el rover c2 okm  okm ikinci el dedektör  okm ikinci el rover c2

 

İKİNCİ EL DEDEKTÖR ROVER C II 3 ARASTIRMA SISTEMI IÇERMEKTEDIR ;

 

Manyetometre
Gradiometer
Geoelectric