DİĞER SİTELERİMİZ


 

www.ugurgoldelektronik.com

altaltBİLGİSAYARLI ROVER C2 GÖRÜNTÜLÜ YERALTI RADARI....0532-747-19-17

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ  DÜNYADAKİ EN İYİ SİSTEMLERİ SİZ DEFİNE VE HOBİ TUTKUNLARINA,ARZİDEKİ EĞİTİM VE DENEME SAHASINDAKİ YERİN ALTINA YAPILMIŞ OLAN TAMAMEN ARAZİ ŞARTLARINA ASLINA UYGUN YERİNDE DENEME YAPMAKTADIR ROVER C II BİLGİ SAYARLI VE GÖRÜNTÜLÜ YER ALTI RADARI ROVER C 2 GERÇEK ZAMANLI  CİHAZLARIN SIFIR SATIŞINI YAPMAKTADIR. ARAZİDE DENEME YAPARAK BU ÜRÜNE SAHİP OLABİLİRSİNİZ YADA ROVER C II MODELİNİ KİRALAYARAKTA ALMA VE DENEME İMKANINA. SAHİP OLABİLİRSİNİZ BU ÜRÜNÜN BENZERLERİ VE MADÜLLERİ HAKKINDA MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİNDEN AYRINTILI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. SATILIK FİYATI 22.000 TL.                                                            İKİNCİ EL FİYATI VE KİRALIK FİYATI İÇİN SORUNUZ .. 
Yer altı radarı Rover C II ,GPR serisinin en uygun olan modellerden biridir. yer altı radarı rover C II görüntülü bilgisayarlı sistemin hedef alandaki anomalileri seçmeye yarayan elektromanyetik pulse methoduna dayanmaktadir. Böylece cihaz,dogal özellikler olan katman olusumlari,bosluklar, yeralti tünelleri yani Sira mezar yada gömülü objeleri ortaya çikarir. Yer altı radarı Rover C II 2m derinlige nüfuz eden magnometreyle beraber.Ayrica,12 mt derinlikteki büyük yapıları ve objeleri bulabilecek tarama fonksiyonuna da sahiptir.

Yer altı radarı bilgisayarlı görüntülü gpr sistem ROVER C 2 10 cm x 10 cm ?den büyük ve 30 cm?den derin objeleri ortaya çikarir. Somut sekilleri teshis etmek için kullanici,ölçüm isleminde çok dikkatli olmalidir. Bu yüzden cihaz düz olmayan degisken zeminlerde kullanim için çok müsayittir. Bütünlesmis mikroislemci teknoloji zemin balans,derinlik ölçümü ve hafizada data saklama.
cihaz tarafindan otomatik olarak yapilmaktadir.3d görüntüler bilgisayar ekranýndan detaylı bir şekilde incelenerek en dogru çekim sonuçlarını yorumlanarak 3 boyutlu grafik ile analiz edilen. taranmis bölgenin degerlendirmesi bilgisayarda yapilmektedir.

YER ALTI RADARI ROVER C II 3 ARAŞTIRMA SISTEMI IÇERMEKTEDIR ;

altaltalt